Strona główna Nie wybrano województwa - kliknij aby wybrać Kanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Zobacz nasze konto na BLIP
Reklama
Wózki paletowe Paleciaki Tanio.
Hurtowe ceny na Wózki podnośnikowe
2013-02-22

II Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2013

LogDays to dwa dni szkoleń warsztatowych dla profesjonalistów odpowiedzialnych za logistykę, wyjątkowa platforma wymiany doświadczeń i miejsce spotkania menedżerów logistyki, ich klientów, usługodawców oraz wszystkich osób poszukujących fachowej informacji. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia szefowie logistyki i inne osoby związane z branżą dowiedzą się przede wszystkim:
•    Jak zarządzać pracownikami, aby na bieżąco kontrolować jakość ich pracy?
•    Jak sprawnie prognozować zasoby i przewidywać potrzebę zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych w firmie?
•    Jak na bieżąco i efektywnie komunikować się z działem transportu, produkcji, sprzedaży i marketingu?
•    Jak elastycznie i bezproblemowo planować obsługę logistyczną sezonowych pików sprzedażowych, które nie sparaliżują dystrybucji?
•    Po co wdrażać systemy do zarządzania magazynem i czego od nich oczekiwać?
•    W jaki sposób zapewnić klientom oczekiwany przez nich poziom obsługi?
•    Jak ograniczyć koszty energii w magazynie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które już znalazły zastosowanie w polskich magazynach? Jak je sfinansować?
•    Jak poprawić wskaźniki finansowe firmy i działu logistyki dzięki ograniczeniu zbędnych i nierotujących zapasów w magazynie?
•    O rozwiązaniach i procedurach, które pozwalają na bieżąco monitorować terminowość załadunku i rozładunku towarów.
•    Jak skutecznie komunikować przełożonym o niezbędnych inwestycjach w logistyce?
•    Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie?
•    Czy nasze wyobrażenie na temat bezpieczeństwa procesów logistycznych przystaje do wyzwań na które narażeni są pracownicy i składowany towar?
Szkolenie oparte będzie na najbardziej efektywnej formule warsztatowej, dzięki której uczestnicy przeanalizują i przećwiczą najlepsze na polskim rynku praktyki z zakresu kompleksowego zarządzania logistyką. Uczestnicy wspólnie z trenerami i konsultantami przeanalizują krok po kroku etapy planowania operacji logistycznych, ich realizacji, potencjalnych zagrożeń i możliwych oszczędności.
Zaproszeni do współpracy czołowi eksperci i uznani specjaliści nauczą, jak i gdzie szukać optymalizacji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poszukiwaniem nowych dróg rozwoju i kontaktów biznesowych, zapraszamy do dołączenia do gości warsztatów.
LogDays 2013 to sześć paneli warsztatowych dedykowanych szefom logistyki:
PANEL I – LOGISTYK A ORGANIZACJA PRACY – Ile zapasów słaborotujących można pozbyć się z magazynu bez ryzyka dla całego procesu dystrybucji? Jak ograniczając poziom zbędnych zapasów poprawić  wynik finansowy firmy?
PANEL II – LOGISTYK A KOSZTY –Kiedy warto skorzystać z zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych? Jak wyczuć odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmów z potencjalnymi kontrahentami, żeby nie działać pod presją czasu?
PANEL III –LOGISTYK A KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE – Czy wiesz jak stać się liderem prac międzydziałowychzwiązanych z przepływem towarów? Jak równocześnie kierować kilkoma zadaniami i nie tracić całościowego spojrzenia na logistykę?
PANEL IV – LOGISTYK A PRACOWNICY – Jak dostosować zespół pracownik do Ciebie, a nie Ciebie do zespołu – jak ich dobierać i ułożyć z nimi dalszą współpracę?Jak wywoływać w pracownikach entuzjazm i  pełne zaangażowanie, które jest niezbędne w trakcie zwiększonych obrotów?
PANEL V – LOGISTYK A BEZPIECZEŃSTWO – Czym się kierować oceniając wiarygodność przewoźnika? Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie? Jak przeprowadzić anonimowy audyt, który powie Ci wszystko o standardach pracy przewoźnika.
PANEL VI – LOGISTYK A INWESTYCJE – Wdrożyłeś system do zarządzania magazynem, ale potrzebujesz nowych funkcjonalności. Jak poprawnie sformułować swoje oczekiwania i przygotować się modyfikacji oprogramowania, żeby nie sparaliżować pracy całego magazynu?
To tylko część pytań, na które odpowiemy na LogDays 2013.
PAMIĘTAJ – TYLKO LOGDAYS PROPONUJE UNIKALNĄ FORMUŁĘ WARSZTATÓW:
Najbardziej efektywna technika zdobywania kompetencji – warsztaty. W kilkunastoosobowych grupach logistycy przeanalizują i przećwiczą konkretne zagadnienia, wybrane z całego programu LogDays, które stworzą ich indywidualną ścieżkę warsztatów, prowadzonych przez ekspertów z branży.
Zdobywasz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wdrożyć w swojej firmie. Dzięki warsztatowej formule poznasz rozwiązania konkretnych problemów innych osób na co dzień odpowiedzialnych za dział logistyki.
Uzyskasz wsparcie w rozwiązaniu indywidualnych problemów - trener wspiera uczestników udzielając wskazówek do pytań i problemów zgłaszanych „z sali”. Jesteśmy również do Państwa dyspozycji w przeciągu tygodnia po dacie warsztatów – odpowiemy na każde Państwa pytanie!
Poznasz blisko 50 specjalistów, którzy na co dzień zarządzają logistyką. Wymienisz doświadczenia, nawiążesz relacje bezpośrednie, zbudujesz swoją sieć kontaktów w branży.
Wyczerpujące materiały merytoryczne w wersji elektronicznej przygotowane przez trenerów w postaci kompendium szkoleniowego. Do tej wiedzy możesz sięgnąć w dowolnym momencie po zakończeniu warsztatów.
Formuła wyjazdowa, w pięknie położonym hotelu konferencyjnym Pałacu Wąsowo będzie dodatkowym atutem spotkania, gdyż pozwoli na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwi łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów.
Jeśli są Państwo zainteresowani poszukiwaniem nowych dróg rozwoju i kontaktów biznesowych, zapraszamy do wzięcia udziału  w warsztatach LogDays.
Więcej o wydarzeniu na stronie www.logdays.pl
Zgłoś się już dziś
– LogDays to wydarzenie dla ludzi z logistyki, którzy przeżywają swoje codzienne trudne chwile z związku z tym, że mają różne projekty i zadania do zrealizowania. Podczas warsztatów uczestnicy dzielili się różnym rodzajem wiedzy, którą mają swoich głowach (…). Jestem przekonany, że kolejne edycje również będą ciekawe i będziemy mogli nawzajem wymieniać się doświadczeniami – Szymon Owsianowski, uczestnik LogDays 2012.
*Uwaga: program warsztatów może ulec zmianie.


 
 


Copyright © Rolniczy - Serwis Ogłoszeniowy. 2011-2022