Strona główna » Pomoc Nie wybrano województwa - kliknij aby wybrać Kanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Zobacz nasze konto na BLIP
Reklama
Wózki paletowe Paleciaki Tanio.
Hurtowe ceny na Wózki podnośnikowe

Pomoc

Rejestracja

W prawym górnym rogu strony głównej wybierz opcję „Zarejestruj się”. Uzupełnij swoje dane, wymyśl swój login oraz hasło dostępu do serwisu. Aby zakończyć rejestrację wybierz „Rejestruj konto”. Następnie zaloguj się na swoją prywatną pocztę i odbierz wiadomość z linkiem aktywującym Twoje konto. Po aktywacji możesz zalogować się i korzystać ze wszystkich funkcji serwisu www.wozki-widlowe.net

Logowanie

Na stronie głównej wpisz swój login oraz hasło, które utworzyłeś przy rejestracji konta w serwisie. Po wpisaniu zatwierdź i korzystaj z portalu www.wozki-widlowe.net

Zmiana hasła

Po zalogowaniu się do swojego profilu wybierz opcję „Mój profil”. Następnie podaj stare hasło i dwukrotnie podaj swój nowy kod dostępu w celu zweryfikowania poprawności hasła.

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli chcesz odwiedzić swój profil na www.wozki-widlowe.netl i dodać ogłoszenie, ale nie pamiętasz swojego hasła to wybierz opcję „Zapomniałem hasła”, która widoczna jest na stronie głównej. Następnie uzupełnij formularz wpisując swoja nazwę użytkownika (login) i adres e-mail, który podałeś przy rejestracji. Na wskazany adres zostanie wysłana wiadomość z instrukcją zmiany hasła.

Zmiana danych

Po zalogowaniu się na swój profil (patrz Logowanie) wybierz  „Mój profil”. Następnie możesz przystąpić do edycji swoich danych (Imię, Nazwisko, adres e-mail i hasło).

 

Wyszukiwanie ogłoszeń

Na stronie głównej znajdziesz wyszukiwarkę ogłoszeń. Wystarczy, że wpiszesz frazę i sprecyzujesz swoje poszukiwania wybierając miasto, kategorię, cenę lub charakter ogłoszenia.

Dodawanie ogłoszeń

Zalogowany użytkownik – Po zalogowaniu się na swój profil wybierz  „Dodaj ogłoszenie”.

Niezalogowany użytkownik – Wybierz „Dodaj ogłoszenie” i uzupełnij formularz. Pamiętaj, że będąc niezalogowanym nie możesz edytować swojego ogłoszenia. Rejestracja trwa około minuty, a zyskasz kontrolę nad swoimi ogłoszeniami.

Dodawanie ogłoszeń do schowka

Wyszukaj interesujące Cie ogłoszenie i wybierz opcję „Dodaj do schowka”.

Edycja ogłoszeń

Edytować ogłoszenia mogą tylko zalogowani użytkownicy serwisu www.wozki-widlowe.net. Po zalogowaniu się na swój profil wybierz „Moje ogłoszenia”. Przy każdym ogłoszeniu widnieje opcja „Edycja”, którą możesz wybrać jeżeli chcesz dokonać edycji.

Usuwanie ogłoszeń


Usuwać ogłoszenia mogą tylko zalogowani użytkownicy serwisu www.wozki-widlowe.net. Po zalogowaniu się na swój profil wybierz „Moje ogłoszenia”. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się opcja „Usuń”, którą możesz wybrać jeżeli chcesz, aby ogłoszenie zostało usunięte.

Usuwanie i dodawanie zdjęć


Po zalogowaniu się na swój profil wybierz „Moje ogłoszenia”. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się opcja „Zdjęcia”, którą możesz wybrać jeżeli chcesz dodać lub usunąć zdjęcie ogłoszenia.Copyright © Rolniczy - Serwis Ogłoszeniowy. 2011-2022